درد کف پا

مقاله    :  علتهای اصلی درد در کف پا

چالشهای تشخیص در طب نوین.

نویسنده :دکتر جواد امینیان

 

بسم الله الرحمن الرحیم 

 

 

حال که ما براساس نظریات علمی آکادمیک و نتایج آزمایشگاهی گروههای شاهد و اثبات آن   کف پا را اینه کل بدن می دانیم  آیا درست است که دردهای ظاهر شده در کف پارا ناشی از بالا رفتن وزن  و یا بروز علائم آرتروز و یا اعصاب بدانیم

 

ورود علم رفلکسوتراپی در این میان  پایه و اساس این تشخیص را متزلزل می سازد و نشان میدهد که اری کف پا  آینه درون است .

استدلال :اگر باتحریک نقطه ای از کف پا درد برای همیشه محو شود تکلیف چیست؟

ایا نه اینست که تشخیص غلط بوده و هنوز هم کف پا اینه درون است ؟

درد  فاشیای پلانتار در کف پا که از انتها به پاشنه اشیل متصل است دردیست متداول که غالبا از ان رنج میبرند حال انکه درد مذکور علائمی از اختلالات گوارش و سیستم کلیه و مجاری ادرار میتواند باشه .نه اعصاب و نه آرتروز نکته مهم اینکه اگر باتحریک نقطه ای از کف پا محوشد و بعدا بکندی یا با شدت بروز کرد میتواند ریشه درونی داشته باشد والا خیر.

چرا نمی خواهیم قبول کنیم که علم ان چیزی نیست که فقط ما بلدیم !!!!؟؟

 

نکند هوای نفسانی موجب گردد هر علمی که از ان نشود درامد کلان بجیب زد فورا مهر    غیر علمی    بر ان بزنیم !!!!!

 

در حالی که برخی رشته ها در دنیا تدریس  میشوند و ما از ان بی خبریم .

پیامبر فرمودند  اطلب العلم ولو بالصین

چین در عصر شتر و قاطر و اسب مکان بسیار دوری بوده اینکه فرمودند طلب کنید علم را ولو در چین یکی از برداشتها اینست که فقط خودتان را عالم به همه علوم ندانید .در جایی دیگر حتی چین علم نهفته است .بروید واز ان بهره برید.

برداشت اینست جلوگیری از ورود علم جنبه حیاتی برای عامه ندارد سیاست ان منطبق است بر منع ورود خودرو انهم برای فروش پراید و امثال ان .

 

ایادلیلی دارد که تلفات دهیم و اتومبیل خارجی نخریم  و صنعتی رابخریم که در تامین استانداردهایش جهدی نمیشود ؟؟؟

دلیلش بجیب زدن پول کلان مردم بقیمت جان انهاست  طمع پول  ریختن خون اولیاء دین را اسان مینماید چه رسد بمردم عادی .زور زر پایان ندارد .

 

اجباری داریم که وقتی جوابگوی دردهای عادی و مبتلابه مردم نیستیم سالها انهارا حواله به عکس و آزمایش و تیترهای جورواجور بیماری دهیم و نهایتا و قتی درمان نمیشوند انرا درد ناشناخته بنامیم که در بین ۱۵ میلیون انسان فقط قرعه به شما افتاده حال انکه با یک فشار مختصر در حدود ۳ دقیقه فرد از درد ۸ساله برای همیشه رها میشود .!!!!!!!

حتما میفرمایید چه سندی برای ادعایت داری ؟؟؟؟

نمونه فاشیای پلانتار و درد پاشنه متعلق بخانم جلالی صبیه اقای جلالی از مسولین جهاد کشاورزی استان خراسان رضوی  که درد ۸ساله وی در ۲جلسه ۱۰ دقیقه ای برای همیشه محو گردید

سند  دیگر توجه به کلیپ درد ارنج ۶ساله  اقای حیدر جلالی در سایت و کانال اینجانب است .که فقط در۳ دقیقه درمان شد

از این مقوله فراوانست که مجال نیست.

نکند هوای نفس باعث شود که یک رشته علمی که در دنیا  پی اچ دی میدهد را غیر علمی بنامیم و مردم هراسی راه بیندازیم ؟؟؟؟؟!!!!!!!

اگر ملاک مردمند اینها که گروه گروه  دعاگوی مجری این علم اند

اگر مدعیان نظام دهی نگرانند با وجودی که همه شرایط برقرار است احتمال نمیدهید که نگرانی از جنس ممنوعیت واردات اتومبیل خارجی فقط برای اب کردن پراید باشد ،؟؟احتمال ندهید بلکه یقین داشته باشید که همین است .

امام صادق فرمودند اگر کسی وسیله درمان یکی از بندگان خدارا فراهم اورد مثل کودکی که متولد شده از گناه پاک میشود .

 

سوال: ممانعت از درمان خلق با مفهوم مخالف این روایت ایا در محضر خدای عاشق خلایقش بی عقابست انهم در این دنیای کوتاه و کوچک ؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!

این مقاله و محتوای ان با سوگند حرفه ای شغل شریف پزشکی  چند سال نوری فاصله دارد .حر  گونه باید بمردم بی پناه فکر کرد که پزشکان خود را قدیس می نامند اری عده ای قدیس واقعی اند و عده ای هم مشمول فاصله سال نوری با سوگند نامه

 

والسلام

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *